Bionatur

Usługi

Jesteśmy młodą firmą, która dynamicznie się rozwija, poszerzając zakres swojej działalności o nowe obszary. Obecnie działamy przede wszystkim w zakresie produkcyjnym, ale w ramach oferty świadczymy także usługi w bardzo szerokim i rozwiniętym zakresie. Proponujemy między innymi konfekcjonowanie towaru, kapsułkowanie, blistrowanie, itp. Ze starannością dostosowujemy określone rozwiązania w zakresie formy produktu oraz opakowania mając na uwadze charakter transportu i jego użytkowanie.

Wykonujemy wszystkie usługi mając na uwadze dokładne wykonanie poszczególnych czynności. Zależy nam na możliwie najlepszej realizacji kolejnych etapów – od wyprodukowania suplementów diety poprzez co-paking, a kończąc na przygotowaniu całości pod kątem wysyłki. Ze szczególną dbałością dobieramy materiały, które mogą posłużyć jako materiały do kapsułkowania, czy blistrowania. Zależy nam, aby opakowania suplementów diety, soków, płynów spożywczych nie miały negatywnego wpływu na zawartość. Dbamy o taki dobór produktów, który zagwarantuje z jednej strony brak oddziaływania na smak, z drugiej – nie wpłynie negatywnie na właściwości poszczególnych wyrobów.

Naszym celem jest także zapewnienie na każdym etapie realizacji usługi jak najlepszych efektów. Podejmujemy działania, które mają na celu po pierwsze bezpieczeństwo całego procesu, po drugie efektywność podejmowanych czynności, po trzecie zagwarantowanie realizacji zgodnej z zamówieniem Klienta. Właśnie dlatego kolejne kroki w realizacji usług są zgodne z określonymi krajowymi oraz europejskimi normami. Zapewnia to pełnię bezpieczeństwa. Ponadto optymalizujemy każdą naszą usługę pod kątem dostępnych, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak też potrzeb odbiorców.

Produkowanie, konfekcjonowanie, przygotowanie do wysyłki – wszystkie te czynności wykonujemy w zgodzie z odgórnie przyjętymi przez nas standardami. Ponadto stale pracujemy nad rozwojem naszej działalności, wprowadzając nowe usługi, a także podnosząc jakość oferowanych przez nas świadczeń. Zlecenia realizujemy w oparciu o indywidualne zamówienia.

Oferujemy usługi innym podmiotom gospodarczym m.in. takie jak:

 • produkcja kontraktowa syropów, soków, płynów spożywczych,
 • produkcja kontraktowa suplementów diety w postaci kapsułek i tabletek,
 • produkcja odżywek w proszku,
 • produkcja kontraktowa napojów niegazowanych różnych pojemności (50-1500ml),
 • konfekcjonowanie produktów z surowców i opakowań powierzonych od klienta,
 • pakowanie, przepakowywanie w opakowania zastępcze,
 • rozlew wraz z pasteryzacją soków, mieszanek soków, płynów spożywczych,
 • blistrowanie kapsułek i tabletek,
 • pakowanie/konfekcjonowanie kapsułek i tabletek w słoiczki itp. opakowania,
 • kompleksowe przygotowanie produktu - od koncepcji do produktu gotowego,
 • konfekcjonowanie środków spożywczych w saszetki i tuby.

Bionatur R.Piątkowski, M.Wójcicki sp.j.
tel. 608 008 398
mail: info@bionatur.pl
ul. Mińska 5
05-300 Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie
NIP: 8222343176

Wypełnij wymagane pola formularza.
Imię i Nazwisko:
Twój adres e-mail:
Treść wiadomości: