Bionatur

Nasze produkty

Wykorzystujemy składniki naturalnego pochodzenia pragnąc zagwarantować bezpieczną i wartościową zawartość każdego soku, napoju, czy syropu. Naszą główną domeną jest produkcja suplementów diety, na zlecenie kontrahentów, w ramach której oferujemy preparaty bazujące na substancjach organicznego pochodzenia. Wyciągi i ekstrakty z roślin są w pełni bezpieczne, a niektóre z nich wpływają korzystnie także na niektóre dolegliwości. Ponadto naturalne pochodzenie składników sprawia, że zawarte w gotowych produktach wartości odżywcze są pełniej i szybciej przyswajane przez organizm.

Wszystkie preparaty powstają w wyniku starannie realizowanych etapów. Produkcja suplementów diety przebiega w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz w trosce o zachowanie jak największej ilości wartości odżywczych, witamin, itp. w gotowym wyrobie. 

 

Soki

Przygotowujemy pożywne i zdrowe soki, bazując przede wszystkim na owocach. Proponujemy smaczne, pełnowartościowe produkty, które bazują na rodzimych jabłkach, gruszkach i wielu innych pysznych owocach. Nie ograniczamy się tylko do tego rodzaju ekstraktów. W procesach produkcyjnych wykorzystujemy także warzywa. Wszystkie oferowane przez nas wyroby stanowią w 100% naturalny wyrób – zgodnie z ustaleniami z kontrahentem. Staramy się w możliwie najmniejszym stopniu dokonać przetworzenia, aby gotowe wyroby posiadały jak najwięcej wartościowych składników zawartych w świeżych owocach i warzywach. Z chęcią wprowadzamy do naszego asortymentu nowe propozycje smaków.

Napoje

Realizujemy receptury smacznych napojów, które oddziałują korzystnie na organizm – działając zgodnie z wytycznymi naszych kontrahentów. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się produkty bazujące na ziołach, na ekstraktach z herbaty, czy na ciekawych zestawieniach z wyciągami z owoców bądź warzyw. W produktach wykorzystujemy naturalne składniki. Ich organiczne pochodzenie sprawia, że wartościowe substancje są lepiej wchłaniane przez organizm. Napoje mają lżejszą konsystencję niż soki i nie zawierają miąższu. Nie można im jednak odmówić wybornego smaku. Wśród oferowanych produktów, każdy możne znaleźć ten o odpowiednich proporcjach słodyczy i kwaskowatości. 

Syropy

Idealna konsystencja, piękny kolor, doskonałe połączenie składników – wszystko to cechuje proponowane przez nas syropy ziołowe oraz owocowe. Produkty wykonane są z doskonałych jakościowo składników, które poddawane są odpowiednim procesom przetwórczym. Działamy w oparciu o receptury naszych Klientów. Dzięki temu wyroby nie tracą wartości odżywczych czy witamin. Proponowane przez nas syropy mogą być stosowane jako dodatki do herbaty, płatków śniadaniowych, czy jogurtu. W przypadku wyboru syropów o słodkim smaku mogą zastąpić cukier, nie ustępują mu w smaku, a zawierają więcej cennych składników.

Bionatur R.Piątkowski, M.Wójcicki sp.j.
tel. 608 008 398
mail: info@bionatur.pl
ul. Mińska 5
05-300 Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie
NIP: 8222343176

Wypełnij wymagane pola formularza.
Imię i Nazwisko:
Twój adres e-mail:
Treść wiadomości: